X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

پار دانلود
دانلود نرم افزار - برنامه های گوشی - تم گوشی - بازی گوشی آموزش برنامه نویسی - فتوشاپ و ...
نوشته شده در تاریخ سه‌شنبه 28 خرداد‌ماه سال 1387 توسط محمد

ایتنا- کلیه کاربران شرکتی که از برنامه‌های امنیتی سایر شرکت‌ها و یا از نسخه‌های غیر اوریجینال برنامه‌های کسپرسکی استفاده می‌کنند، می‌توانند با تبدیل نرم‌افزارهایشان و مهاجرت به سکوی جدید، از تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

روابط‌عمومی کسپرسکی در ایران با اعلام این خبر افزود: برای مدت زمان محدودی، شرکت کسپرسکی این امکان را فراهم آورده است که کلیه شرکت‌هایی که از هر نرم‌افزار حفاظتی و امنیتی به غیر از کسپرسکی استفاده می‌کنند، بتوانند با مهاجرت به سمت برنامه‌های این شرکت از تخفیف 30درصدی در خرید استفاده نمایند.

در این اطلاعیه همچنین آمده است که شرکت‌هایی که از نسخه‌های غیرمجاز یا نسخه‌های تهیه شده از شرکت‌های متفرقه نیز استفاده می‌کنند در صورت تبدیل برنامه‌هایشان به نسخه اصلی، مشمول این تخفیف می‌گردند. از آنجایی که شرکت کسپرسکی به خریداران هشدار داده است که نرم‌افزارهای این شرکت را تنها از نمایندگان اصلی تهیه نمایند، امیدوار است که شرکت‌ها از این فرصت برای جایگزینی برنامه‌ها استفاده کنند تا مشمول مسدود شدن و نامعتبر شدن لایسنس‌ها نگردند.

روابط‌عمومی کسپرسکی تصریح کرده است که در حال حاضر تنها نسخه‌های برنامه‌هایی که از طریق شرکت‌های آواژنگ سیستم، فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا و داده پردازان دوران خریداری شوند معتبر بوده و نرم‌افزارهای خریداری شده از سایر شرکت‌ها و سایت‌ها از نظر این شرکت غیرمجاز است.

آزمایشگاه کسپرسکی ارائه کننده نرم‌افزارهای امنیتی و حفاظت از سیستم‌ها در برابر تهدیداتی همچون ویروس‌ها، جاسوس افزارها، بدافزارها، نفوذگران، کلاهبرداری‌ها و هرزنامه‌ها است. محصولات آزمایشگاه کسپرسکی دارای بالاترین نرخ حفاظت از سیستم‌ها و سریع‌ترین زمان نشان دادن عکس‌العمل در برابر تهدیدات هستند. این محصولات برای کاربران خانگی، شرکت‌های کوچک و متوسط، سازمان‌های بزرگ و کاربران موبایل ارائه می‌گردند.تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |